piątek, 22 lipca 2011

Candy wyniki

Dokładnie rok temu napisałam pierwszego posta na swoim blogu :) Jak sięgnę pamięcią ile rzeczy w tym czasie stworzyłam, to sama nie mogę uwierzyć. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. Wasze przychylne komentarze dają mi motywację do pracy :)

Z okazji jubileuszu odbył się dziś finał ogłoszonej przeze mnie ponad dwa tygodnie temu zabawy.
Oczywiście zgodnie z prawem Murphy'ego w ostatniej chwili drukarka odmówiła współpracy, więc musiałam losy zrobić odręcznie.Następnie poskładane karteczki znalazły się w misce. W tym momencie było trochę zamieszania, bo wszystkie cztery córki chciały losować. W drodze kompromisu sierotką została Basia.Nie sądziłam, że losowaniu będą towarzyszyć takie emocje :) Udzieliły się one nawet dziewczynkom :)A oto szczęśliwy los :)W związku z tym przygotowane słodkości, powiększone o niespodziankę w postaci saszetki, polecą do AgnieszkiŚ. Gratuluję serdecznie!
I oczywiście proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia szczegółów wysyłki.A wszystkich, do których los się nie uśmiechnął tym razem oraz pozostałych obserwatorów mojego bloga zapraszam do zabawy następnym razem. Na pewno nie będziecie musieli czekać aż rok na następne candy ;)

8 komentarzy: