wtorek, 2 sierpnia 2016

Pokój bliźniaczek

W tym roku udało nam się odświeżyć jeszcze jedno pomieszczenie, pokój młodszych córek.
Z tym pokojem jest ogromny problem, bo jest długi i wąski. Ma niecałe 190cm szerokości :( Pierwotnie był naszą sypialnią. Wtedy sprawdzał się nieźle, w jednym końcu stało podwójne łóżko, z drugim była wielka szafa (zawsze niefunkcjonalna niestety).
Od jakiegoś czasu był już układ w miarę docelowy, ale trzeba było wywalić starą wykładzinę i odświeżyć ściany. Pomalowaliśmy także piętrowe pożółkłe sosnowe łóżko na biało. To nie koniec remontów w tym pokoju. Mam plan rozwalić wszystkie obudowy i półki z gipso-kartonu (te pod sufitem także). W przyszłym roku chcę zlikwidować wielką szafę wnękową, która jest kompletnie niefunkcjonalna, pełni tylko funkcję graciarni. W jej miejsce postawimy dwie identyczne szafy i regał na książki i gry. Do tego czasu planuję wyprowadzić z domu góry zabawek, którymi dziewczyny się już nie bawią, ale nie potrafią się z nimi rozstać.


Jako ciekawostkę na koniec pokażę Wam jak się zmieniał ten pokój na przestrzeni dziesięciu lat. Pierwsze zdjęcie przedstawia pokój jeszcze przed nasza przeprowadzką ;)
6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pokoik, też mamy mały pokój dla bliźniaczek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny pokoik. Super udało wam się to urządzić. Jeżeli szukasz pościeli dobrej jakości to polecam https://dekorativa.pl/17-posciele-140x200 :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń