środa, 2 lutego 2011

jeden...

... dłuuuuuugi wieczór, ranek, przedpołudnie i wczesne popołudnie, i skończone. Pozbierałam ze wszystkich kątów kafelki i pozszywałam kolejną narzutę. Wreszcie taką wymarzoną, cieniowaną, w ulubionych kolorach, bo miałam w czym wybierać. Jeszcze nie podszyta, ale nie pali się ;)A w przysłowiowym międzyczasie przygotowałam do szycia coś, co mi się wczoraj wieczorem zalęgło w głowie i nie dawało spokoju. Na razie więcej nie powiem :)

5 komentarzy:

 1. Śliczne kafelki! Uwielbiam takie cieniowane dzieła:)
  Powiększyłam zdjęcie, ale nadal nie mam pojęcia z czego one są wykonane? Na drutach?

  OdpowiedzUsuń
 2. już wiem: na drutach:) nie wyobrażam sobie jak długo dzierga się takie kafelki... efekt znakomity to wiem na pewno:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, to na drutach. Niestety ja tak pięknie nie potrafię. Kafelki robi moja ukochana babcia, a wzory dziadek projektuje, a jak komponuję :)o Muszę jeszcze zrobić zdjęcia tych dziadkowych projektów, bo są równie interesujące. Mam niezrównanych dziadków ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. :D
  A ty!
  A ja się zastanawiam kiedy ty to robisz , bo ja jak na razie udziergałam 1,5 kafelka ( tych "cwiczebnych" krzywulców nie liczę bo się nie nadają do niczego)

  OdpowiedzUsuń
 5. No nie, nie jestem cyborgiem :) Choć mi już niewiele brakuje ;) Tutaj pisałam o produkcji narzut http://wbrewwszelkimnormom.blogspot.com/2010/08/patchwork.html

  OdpowiedzUsuń